RYNNY WROCŁAW

W naszej ofercie sprzedaży posiadamy gotowe systemy rynnowe Gamrat:

 

Cennik system rynnowy: ocynk, tytan-cynk, miedź:

cennik rynny stalowerynny stalowe - zobacz nasz cennik

Ann Dach Wrocław – rynny tylko z nami

Istnieje możliwość wyceny na miejscu lub mailowo systemu pod konkretny projekt. Systemy rynnowe to niezbędny element każdego budynku – zarówno domu jednorodzinnego, budynków handlowych i przemysłowych, jak i dużych biurowców. Ann Dach Wrocław zajmuje się montażem rynien już od wielu lat. Posiadamy park maszynowy pozwalający na montaż rynien w sposób szybki a jednocześnie atrakcyjny cenowo.

W naszej ofercie zdecydowaliśmy się na rynny marki Gamrat uważając, że są to obecnie najlepsze na rynku nie tylko we Wrocławiu, ale również w całej Polsce, systemy rynnowe. Zapraszamy do Ann Dach. Działamy we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia.

Wrocław – najlepsze rynny właśnie u nas

Ann Dach Wrocław to firma, która specjalizuje się remontach i budowie dachów. Jednym z oczywistych elementów dachów są rynny. Odpowiadają one za odprowadzanie wody. Rynny są niezbędne, gdy pada deszcz oraz gdy topnieje śnieg. Oczywiste jest więc, że rynnami również się zajmujemy, podobnie jak innymi obróbkami blacharskimi związanymi z wykańczaniem budynku.

W zakresie rynien wykonujemy następujące prace:

  • montujemy rynny i rury spustowe z różnych rodzajów blach: blachy miedzianej, ocynkowanej, albo blachy typu tytan-cynk
  • wykonujemy i zakładamy akcesoria do systemów odwadniających: obejmy, kosze, kolanka, haki rynnowe
  • kładziemy rynny koszowe
  • montujemy gotowe systemy rynnowe Gamrat

 

Ann Dach: Rynny – Wrocław i Dolny Śląsk

Ann Dach to firma obecna na rynku usług budowlanych we Wrocławiu przeszło trzydzieści lat. Od 1990 roku wykonujemy prace dekarskie i blacharskie nie tylko w mieście Wrocław, ale również w okolicach Wrocławia i na całym Dolnym Śląsku. Tym samym również kładziemy rynny. Oferujemy usługi związane z rynnami nie tylko na dopiero oddawanych do użytku budowlach, ale również w ramach przeprowadzanych remontów. Mamy doświadczenie również w pracach związanych z wymianą systemów rynnowych na zabytkach. Obsługujemy wszystkie typy budynków: od niewielkich domów jednorodzinnych po duże gmachy użyteczności publicznej, biurowce, hale magazynowe i produkcyjne. Jeśli rynny we Wrocławiu, to właśnie z nami.

Gdzie działamy? Oferujemy wymianę systemów rynnowych na budynkach we Wrocławiu, okolicach Wrocławia i na Dolnym Śląsku. Jakie obiekty obsługujemy? Dla nas ważny jest każdy Klient. Mamy doświadczenie w kładzeniu rynien w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i na dużych obiektach: biurowcach, halach, budynkach zabytkowych.

Jakie rynny oferujemy? Montujemy systemy rynnowe marki Gamrat uważając ją za najpewniejsze rozwiązanie. Wykonujemy też wszystkie inne prace związane z rynnami. Jak się z nami skontaktować? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 631 673. Nasze biuro jest pod Wrocławiem – w Kobierzycach, ul. Robotnicza 13/6. Pracujemy pon-pt w godzinach 7-15.