PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA, WYKAŃCZANIE WNĘTRZ WROCŁAW

Ann Dach Wrocław oferuje Państwu usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz oraz ich wykańczania. Jesteśmy firmą zajmującą się zarówno projektowaniem wnętrz, jak i wykonywaniem zaprojektowanych prac, dlatego u nas otrzymują Państwo kompleksową usługę – nie pozostawimy realizacji projektu na Państwa barkach z koniecznością szukania kolejnej firmy.

 

Mamy własną ekipę remontowo-wykonawczą, a jej pracownicy doskonale rozumieją się z naszymi projektantami wnętrz.

 

Oferta Ann Dach to projektowanie wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Wiemy, jak zaprojektować wnętrza w tradycyjnej i w nowoczesnej tonacji. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

Ann Dach Wrocław – to nasze zalety wykańczania wnętrz:

Service-img

Wiele lat na rynku

Ann Dach to firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniu we Wrocławiu w zakresie projektowania i wykańczania wnętrz, prac remontowych i konstrukcji dachowych.
Service-img

Własna ekipa remontowa

Nie tylko zaprojektujemy Państwa wnętrza, ale sami przeprowadzimy wszystkie prace związane z wdrożeniem projektu oraz inne prace remontowo-budowlane.
Service-img

Gwarancja jakości

Jesteśmy solidną firmą. Wiemy, że zadowolenie Klientów to najlepsza dla nas reklama w przyszłości. Dlatego na prowadzone przez nas prace udzielamy rękojmi.

Harmonogram realizacji prac

Poniżej podstawiamy, jak w ogólnym zarysie będzie wyglądała nasza współpraca przy projektowaniu wnętrz.

01
Wstępna wizyta
  • Określenie zakres planowanych prac i wybór koncepcji wykonania;
  • Określenie budżetu;
  • Wstępny dobór materiałów .
02
Podpisanie umowy

Na tym etapie:

  • Sporządzamy projektu remontu
  • Zatwierdzam budżet
03
Wykonanie robót

Nasza ekipa remontowa:

  • Odwiedza Państwa lokal
  • Wykonuje wszystkie zaprojektowane prace.
04
Zakończenie

To ostatnia część, kiedy:

  • Następuje odbiór prac;
  • Rozliczamy się według umówionego budżetu.

Ann Dach Wrocław – od projektu poprzez wykonanie prac i pełne wykończenie

Wykonamy dokładnie takie prace w Twoim domu, jakich będziesz potrzebował. Przygotujemy projekt urządzenia wnętrz oraz przeprowadzimy jego realizację, a jeśli potrzebujesz prac remontowych i wykończeniowych, również je oferujemy. Dzięki stałej współpracy z firmami dostarczającymi materiały do wykańczania wnętrz zamówimy je dla Ciebie po korzystnych cenach. Doradzimy również dobór najbardziej adekwatnych materiałów.

Ann Dach oferuje wszystkie typowe prace związane z remontami mieszkań i wykańczaniem wnętrz: zabudowy z płyt GK (gipsowo-kartonowych), wykładanie płytek ceramicznych, czyli glazury i terakoty, wykonywanie gładzi gipsowych, usługi malarskie oraz hydrauliczne. Nie tylko drobne naprawy baterii, ale również te związane z przebudową instalacji.

Pełną listę naszych usług związanych z pracami remontowymi i wykańczaniem wnętrz we Wrocławiu znajdziesz na tej stronie [klik].

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy firmą remontową z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i remontowej. Oferujemy swoje usługi projektowania, wykańczania wnętrz we Wrocławiu i okolicy Wrocławia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób poszukujących ekipy zarówno do wykańczania wnętrz mieszkalnych, ale również biurowych, usługowych, sklepów i innych.

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ – WARTO WYBRAĆ ANN DACH WROCŁAW

O firmie: Od trzydziestu już lat wykonujemy wykończenia wnętrz mieszkańcom Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy wykończenia w mieszkaniach, domach oraz w innych typach budynków: biurach, sklepach i tym podobnych. Jesteśmy sprawną ekipą wykończeniową z dużym doświadczeniem. Dlaczego my? Poza doświadczoną ekipą remontową, która terminowo wykona wykańczanie wnętrz, możemy Państwu zaofiarować atrakcyjne ceny. Między innymi dzięki dostępowi do atrakcyjnych cenowo materiałów budowlanych dzięki korzystnym warunkom współpracy z naszymi dostawcami.

Wykończenia terminowo i na długo: Na wykonane usługi wykończeniowe udzielamy rękojmi. Przed wykonaniem prac podpiszemy z Państwem umowę, dzięki czemu Państwa interesy związane z przeprowadzeniem remontu lub wykończenia wnętrz zostaną zabezpieczone. Jak się z nami skontaktować? Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów 502 781 871 oraz 513 172 290, jak również przez e-mail biuro@ann-dach.pl. Nasza firma znajduje się w Kobierzycach pod Wrocławiem (Robotnicza 13/6). Dojeżdżamy na terenie Wrocławia i woj. dolnośląskiego.