Poprawne zamontowanie rynny

Poprawnie zamontowane rynny

Prawidłowe odpływanie wody z dachów jest konieczne aby budynek był właściwie zabezpieczony, przeszedł odbiór budowlany i przede wszystkim aby dach nie przeciekał. Sytuacje, gdy pada deszcz oraz jest na dachu śnieg nie mogą być przecież zagrożeniem dla przebywających w budynku.

Nasze przedsiębiorstwo ma w ofercie pewne narzędzia w tym zakresie. Rynny, które sprzedajemy swoim klientom, pochodzą od pewnych marek. Proponowane obróbki blacharskie są wykonane z aluminium, PCV lub stali. Rynny te są solidne i na pewno będą pod każdym względem służyć. Obróbki blacharskie są kluczowym składnikiem zarówno dachu każdego budynku, jak również jego elewacji.

Toczy się je z blachy przeważnie w tej samej barwie, co sam dach. Prawidłowe założenie rynien zapewni Państwu należytą stylistykę budowli rozumianej jako pewna harmonijna całość. Rozmiary rynien są uzależnione od konstrukcji dachu. Im bardziej złożony dach, tym więcej obróbek i większe koszty. Aczkolwiek w Ann Dach wykonamy je solidnie. Zapraszamy klientów z Wrocławia i okolic.