Nowe pokrycie dachu z Ann Dach

Najlepsze pokrycia dachowe we Wrocławiu

Być już może kojarzysz naszą firmę Ann Dach, chociażby słysząc o nas od wielu zadowolonych klientów. Oferujemy pokrycia dachowe. Zapraszamy do naszej siedziby pod Wrocławiem przy ul. Robotniczej 13 w Kobierzycach. Przedstawimy kompleksowo całą naszą ofertę dotyczącą pokryć dachowych: kładzenia pokryć na nowych dachach, jak również remontowania już istniejących.

Jeśli dach Ci przecieka, dobrze trafiłeś, bo możemy się tym zająć. Nasza oferta to znaczące możliwości działania w zakresie pokryć dachowych. Zajmujemy się nimi we Wrocławiu i w okolicach. Proponujemy kompleksowe usługi w obszarze remontów pokryć dachowych zacząwszy od wizyty w Państwa domu, przygotowaniem wizualizacji poprzez wykonanie oraz odbiór budowlany.

Zapraszamy do współpracy

Jako firma specjalizująca się w kładzeniu pokryć dachowych różnego rodzaju, ręczymy Państwu za ich jakość i pewność. Więc co jest jak najbardziej oczywiste, udzielimy gwarancji na nasze prace. Ponadto świadczymy usługi budowlane w zakresie prac dekarskich, blacharskich i tym podobnych.

Przejrzysz naszą stronę i z pewnością wszystkiego się dowiesz. Jesteśmy jedną z nielicznych firm dekarskich w Polsce, która oprócz montowania pokryć dachowych w swej ofercie potrafi również profesjonalnie doradzić oraz zamontować je zgodnie z całą sztuką budowlaną, jaka w tym temacie jest niezbędna. Mówiąc językiem fachowców: będą Państwo zadowoleni.