POKRYCIA DACHOWE – WROCŁAW I CAŁY KRAJ

 

Usługi dekarskie firmy Ann-Dach Anna Zadrożna z Wrocławia charakteryzuje duże doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac. Moja firma działa na rynku robót dekarskich od 1991 roku. Działam na terenie całego kraju. Swoje roboty zawsze realizuję solidnie i terminowo, pragnę aby moi klienci byli zadowoleni, a efekty mojej pracy służyły im przez wiele lat. Zatrudniam w firmie wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy są w niej dobrze opłacani.

W zakresie wykonawstwa pokrycia dachów na obiektach nowobudowanych pracowałam dla wielu deweloperów realizujących inwestycje na terenie Wrocławia.

Wieloletnie doświadczenie, solidne podejście do Klientów przełożyły się na to, że firma Ann Dach realizowała pokrycia dachowe (zarówno remonty, jak i kładzenie nowych pokryć) w wielu miejscach we Wrocławiu, okolicach Wrocławia, ale nie tylko.

Wykonywałam remonty dachów na obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych i zabytkowych (takich jak: zabytkowe kamienice, klasztory, kościoły, pałace, zamki). Wykonuję dachy każdego typu stosując dowolne pokrycia dachowe na każdym rodzaju budynku.

OFERTA POKRYĆ DACHOWYCH I REMONTÓW DACHÓW OBEJMUJE:

 

POKRYCIA DACHOWE NA OBIEKTACH NOWOWYBUDOWANYCH

Budynki mieszkalne jednorodzinne

oferujemy remonty dachów - Wrocław i okolice

 Obiekty przemysłowe

pokrycia dachowe wykonane w fachowy sposób to nasza specjalność. Zapraszamy

Budynki mieszkalne wielorodzinne

Dachy we Wrocławiu remontujemy już prawie 30 lat

 

KONSERWACJE I REMONTY DACHÓW

 

Na obiektach zabytkowych

Oferujemy remonty dachów także na obiektach zabytkowych

Na obiektach przemysłowych

Naprawiamy pokrycia dachowe na obiektach przemysłowych i handlowych

Na obiektach użyteczności publicznej

Remonty dachów na budynkach użyteczności publicznej mamy w swpoim porfolio

 Na budynkach mieszkalnych

Remonty dachów oraz nowe pokrycia dachowe na domach i blokach mieszkalnych - Zapraszmay do Ann Dach Wrocław

 

ANN DACH – FIRMA Z WROCŁAWIA GODNA ZAUFANIA

Oczywiście przy remontach dachów i pokryć dachowych nie pracuję sama. Moja firma to zespół doświadczonych dekarzy i robotników budowlanych. Przez prawie 30 lat istnienia firmy wyremontowaliśmy we Wrocławiu i nie tylko we Wrocławiu dziesiątki dachów i położyliśmy wiele nowych pokryć dachowych.

Oferujemy usługi zarówno w przypadku pokryć na budynkach usługowych (biurowe, hale i inne), jak i na budynkach mieszkalnych: zarówno wielorodzinnych, jak i domach wolnostojących oraz w szeregówce. Pokrycia dachowe na obiektach zabytkowych również są nam nie straszne. Dobrze znamy prawo budowlane i wymogi, jakie stawia ono także w przypadku remontów tego typu dachów.

Szeroki wachlarz usług nie przeszkadza nam w oferowaniu konkurencyjnych jak na Wrocław cen. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani remontem dachu, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy zadzwonić pod numery telefonów 502 781 871 lub 513 172 290 lub napisać: biuro@ann-dach.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w celu przedstawienia dokładnej wyceny naszych prac, przyjedziemy do Państwa na miejsce.

POKRYCIA DACHOWE I NIE TYLKO

Czy warto nam zaufać? Remontami i instalacjami pokryć dachowych zajmujemy się od p30 lat. W tym czasie obsłużyliśmy wiele podmiotów: realizowaliśmy zarówno inwestycje prywatne jak i remonty zlecane przez instytucje publiczne. Jakie usługi oferujemy? Remontujemy istniejące oraz kładziemy nowe pokrycia dachowe. Obsługujemy wszystkie typy budynków: domy jednorodzinne, kamienice i bloki mieszkalne, budynki przemysłowe i inne.

Czy pracujemy również na budynkach zabytkowych? Tak. Wymieniamy i remontujemy pokrycia dachowe również na budynkach zabytkowych. Mamy takie realizacje w swoim portfolio, na przykład klasztor Karmelitanek Bosych we Wrocławiu. Gdzie nas znaleźć? Pracujemy do poniedziałku do piątku – w biurze jesteśmy 7:00-15:00. Urzędujemy w przy ul. Robotniczej 13 w Kobierzacach pod Wrocławiem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 781 871 lub 513 172 290.