PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA, WYKAŃCZANIE WNĘTRZ WROCŁAW

Ann Dach Wrocław oferuje Państwu usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz oraz ich wykańczania. Jesteśmy firmą zajmującą się zarówno projektowaniem wnętrz, jak i wykonywaniem zaprojektowanych prac, dlatego u nas otrzymują Państwo kompleksową usługę – nie pozostawimy realizacji projektu na Państwa barkach z koniecznością szukania kolejnej firmy.

 

Mamy własną ekipę remontowo-wykonawczą, a jej pracownicy doskonale rozumieją się z naszymi projektantami wnętrz.

 

Oferta Ann Dach to projektowanie wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Wiemy, jak zaprojektować wnętrza w tradycyjnej i w nowoczesnej tonacji. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

 

Ann Dach Wrocław – to nasze zalety wykańczania wnętrz:

Service-img

Wiele lat na rynku

Ann Dach to firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniu we Wrocławiu w zakresie projektowania i wykańczania wnętrz, prac remontowych i konstrukcji dachowych.
Service-img

Własna ekipa remontowa

Nie tylko zaprojektujemy Państwa wnętrza, ale sami przeprowadzimy wszystkie prace związane z wdrożeniem projektu oraz inne prace remontowo-budowlane.
Service-img

Gwarancja jakości

Jesteśmy solidną firmą. Wiemy, że zadowolenie Klientów to najlepsza dla nas reklama w przyszłości. Dlatego na prowadzone przez nas prace udzielamy rękojmi.

Harmonogram realizacji prac

Poniżej podstawiamy, jak w ogólnym zarysie będzie wyglądała nasza współpraca przy projektowaniu wnętrz.

01
Wstępna wizyta
  • Określenie zakres planowanych prac i wybór koncepcji wykonania;
  • Określenie budżetu;
  • Wstępny dobór materiałów .
02
Podpisanie umowy

Na tym etapie:

  • Sporządzamy projektu remontu
  • Zatwierdzam budżet
03
Wykonanie robót

Nasza ekipa remontowa:

  • Odwiedza Państwa lokal
  • Wykonuje wszystkie zaprojektowane prace.
04
Zakończenie

To ostatnia część, kiedy:

  • Następuje odbiór prac;
  • Rozliczamy się według umówionego budżetu.

Ann Dach Wrocław – od projektu poprzez wykonanie prac i pełne wykończenie

Wykonamy dokładnie takie prace w Twoim domu, jakich będziesz potrzebował. Przygotujemy projekt urządzenia wnętrz oraz przeprowadzimy jego realizację, a jeśli potrzebujesz prac remontowych i wykończeniowych, również je oferujemy. Dzięki stałej współpracy z firmami dostarczającymi materiały do wykańczania wnętrz zamówimy je dla Ciebie po korzystnych cenach. Doradzimy również dobór najbardziej adekwatnych materiałów.

Ann Dach oferuje wszystkie typowe prace związane z remontami mieszkań i wykańczaniem wnętrz: zabudowy z płyt GK (gipsowo-kartonowych), wykładanie płytek ceramicznych, czyli glazury i terakoty, wykonywanie gładzi gipsowych, usługi malarskie oraz hydrauliczne. Nie tylko drobne naprawy baterii, ale również te związane z przebudową instalacji.

Pełną listę naszych usług związanych z pracami remontowymi i wykańczaniem wnętrz we Wrocławiu znajdziesz na tej stronie [klik].

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy firmą remontową z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i remontowej. Oferujemy swoje usługi projektowania, wykańczania wnętrz we Wrocławiu i okolicy Wrocławia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób poszukujących ekipy zarówno do wykańczania wnętrz mieszkalnych, ale również biurowych, usługowych, sklepów i innych.