POKRYCIA DACHOWE – WROCŁAW I CAŁY KRAJ | REMONTY DACHÓW

 

Usługi dekarskie firmy Ann-Dach Anna Zadrożna z Wrocławia charakteryzuje duże doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac. Moja firma działa na rynku robót dekarskich od 1991 roku. Działam na terenie całego kraju. Swoje roboty zawsze realizuję solidnie i terminowo, pragnę aby moi klienci byli zadowoleni, a efekty mojej pracy służyły im przez wiele lat. Zatrudniam w firmie wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy są w niej dobrze opłacani.

W zakresie wykonawstwa pokrycia dachów na obiektach nowobudowanych pracowałam dla wielu deweloperów realizujących inwestycje na terenie Wrocławia.

Wykonywałam remonty dachów na obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych i zabytkowych (takich jak: zabytkowe kamienice, klasztory, kościoły, pałace, zamki). Wykonuję dachy każdego typu stosując dowolne pokrycia dachowe na każdym rodzaju budynku.

OFERTA POKRYĆ DACHOWYCH I REMONTÓW DACHÓW OBEJMUJE:

 

POKRYCIA DACHOWE NA OBIEKTACH NOWOWYBUDOWANYCH

 

Budynki mieszkalne jednorodzinne

oferujemy remonty dachów - Wrocław i okolice

 Obiekty przemysłowe

pokrycia dachowe wykonane w fachowy sposób to nasza specjalność. Zapraszamy

Budynki mieszkalne wielorodzinne

Dachy we Wrocławiu remontujemy już prawie 30 lat

 

KONSERWACJE I REMONTY DACHÓW

 

Na obiektach zabytkowych

 Oferujemy remonty dachów także na obiektach zabytkowych

Na obiektach przemysłowych

Naprawiamy pokrycia dachowe na obiektach przemysłowych i handlowych

Na obiektach użyteczności publicznej

Remonty dachów na budynkach użyteczności publicznej mamy w swpoim porfolio

 Na budynkach mieszkalnych

Remonty dachów oraz nowe pokrycia dachowe na domach i blokach mieszkalnych - Zapraszmay do Ann Dach Wrocław

 

ANN DACH – FIRMA Z WROCŁAWIA GODNA ZAUFANIA

Oczywiście przy remontach dachów i pokryć dachowych nie pracuję sama. Moja firma to zespół doświadczonych dekarzy i robotników budowlanych. Przez prawie 30 lat istnienia firmy wyremontowaliśmy we Wrocławiu i nie tylko we Wrocławiu dziesiątki dachów i położyliśmy wiele nowych pokryć dachowych.

Oferujemy usługi zarówno w przypadku pokryć na budynkach usługowych (biurowe, hale i inne), jak i na budynkach mieszkalnych: zarówno wielorodzinnych, jak i domach wolnostojących oraz w szeregówce. Pokrycia dachowe na obiektach zabytkowych również są nam nie straszne. Dobrze znamy prawo budowlane i wymogi, jakie stawia ono także w przypadku remontów tego typu dachów.

Szeroki wachlarz usług nie przeszkadza nam w oferowaniu konkurencyjnych jak na Wrocław cen. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani remontem dachu, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy zadzwonić pod numery telefonów 502 781 871 lub 513 172 290 lub napisać: biuro@ann-dach.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a w celu przedstawienia dokładnej wyceny naszych prac, przyjedziemy do Państwa na miejsce.